Český
English
Русский
Penzion Na Lednické. Ubytování v apartmánech. Hlohovec, Jižní Morava, Česká republika.
Penzion Na Lednické


Аreál Penzionu

O penzionu

Penzion Na Lednické nabízí ubytování v nádherném prostředí za přívětivé ceny v centru Lednicko-valtického areálu. Je situován na samém okraji obce Hlohovec s výhledem do polí a lesa okolo chrámu Tří Grácií a Lednických rybníků.

Ubytovat se můžete v pěti řadových apartmánech a samostatném dvoupatrovém domečku. Apartmány jsou uzpůsobené pro dvě až čtyři osoby, maximálně však pro dvě dospělé osoby a dvě děti. Součásti každého apartmánu je plně vybavená kuchyňka (mimo apartmán v podkroví) a soukromá zahrádka se stojanem na kola a grilem. Všechny apartmány jsou též vybaveny nábytkem z masivu, vlastní koupelnou s WC, internetem, Sat TV a klimatizaci. Při pobytu s dětmi do 3 let, které ubytováváme zdarma bez nároku na lůžko, poskytujeme možnost bezplatného zapůjčení dřevěné dětské postýlky a dětské jídelní židličky (do vyčerpání kapacity). Ubytování s domácím mazlíčkem je za poplatek 150 kč/noc/mazlíček.

Další informace

V našem penzionu stravování neposkytujeme. Můžete využívat plně vybavenou kuchyňku ve svém apartmánu pro vlastní vaření, nebo navštívit několik restaurací v okolí. Potraviny si můžete zakoupit v Hlohovci (mapku s označením obchodů s potravinami najdete na webu mapy.cz/s/kesegobagu), otevírací doba: po-pá 5.45-17.00, so 5.45-11.00. Potraviny COOP najdete ve Valticích, otevírací doba : po-so 6.30-19.00, ne 7.00-19.00.

Nejbližší restaurace Usedlost pod vinohrady se nachází v Hlohovci (cca 15 minut chůze od penzionu). Před návštěvou restaurace doporučujeme upřesnit otevírací dobu a počet volných míst po telefonu +420 732 615 360.  Restaurace Essens (Hraniční zámeček) je znovuotevřena po rekonstrukci a nabízí svým zákazníkům luxusní jídla a obsluhování za solidní peníze. Ke Hraničnímu zámečku se můžete dostat i pěšky - příjemnou procházkou podél rybníku přímo od našeho penzionu (cca 20 minut chůze). Velké množství restaurací nejdete také v Lednici a Valticích.

Nejbližší autobusová zastávka "Hlohovec, rybárna" se nachází v 10 minutách chůze od penzionu. Autobusem dojedete do Valtic a do Lednice. Jízdenky si můžete zakoupit přímo v autobusu.

U personálu penzionu si můžete objednat službu praní prádla. Cena je 200 kč za jedno praní v pračce a sušičce.
Půjčovna kol: Šulaperk, 498, Hlohovec, tel. 602 794 916, 608 906 763.
Celý areál penzionu je monitorován kamerovým systémem se záznamem.


Facebook Twitter Blogger Print Google+

(c) 2012—2023. Penzion Na Lednické. Ubytování v apartmánech. Hlohovec, Jižní Morava, Česká republika.