Český
English
Русский
Penzion Na Lednické. Ubytování v apartmánech. Hlohovec, Jižní Morava, Česká republika.
Penzion Na Lednické


Pouť k vinařům

V našem sklepě najdete ty nejlepší vína které zdejší vinaří schovávají ve svých sklepech. A také výběr nejchutnějších vín z Francie.

Ať už si vyberete k návštěvě vinařství kolo, auto nebo půjdete pěšky, můžete navštívit v okolí penzionu desítky skvělých míst, kde ochutnáte a zakoupíte vína "přímo u zdroje". Níže uvádíme jen několik, které máme nejraději:

Sedlec - www.sedleckavina.cz  jen kousek od Hlohovce. Nejlepší cesta k vinařství vede přes vinohrady /na konci vesnice, u Hraničního zámečku a cafe Chaplin odbočit doleva na úzkou asfaltovou cestu.

Turold - www.turold-mikulov.cz  malé vinařství v Mikulově. Dobrý poměr kvalita-cena, hlavně u vín určené pro "každodenní" pití. Rovněž stáčená vína. Doporučujeme zavolat předem, aby Vám otevřeli prodejnu.

Kováč - www.vinarstvi-kovacs.cz  ve vesnici Novosedly nedaleko Mikulova. Krásná atmosféra prodejny a občerstvení s posezením a výhledem na vinohrady. Obzvlášť dobré růžové víno. Nepřekonatelná kvalita sudového vína (cca 50 kč/litr)! Otevřeno denně.

Víno Marcinčák - marcincak.cz opět v obci Novosedly - klasika, luxus a vyhlášené speciality -
ledová a slámová vína.

Tanzberg - www.tanzberg.cz známé vinařství v malebné vesničce Bavory u Mikulova. Krátká odbočka během cyklovýletu na Pálavu. Dražší vína, sekty, dárková balení. Pozor - v neděli zavřeno.

Nové Vinařství - www.novevinarstvi.cz vesnice Drhnolec. Svěží moderní vína, nepodobná okolním vinařstvím. Zavolejte si předem a zarezervujte degustaci (i pro malý počet osob) přímo v moderní výrobní hale. Degustace jsou většinou zdarma, ale očekává se, že nějaké láhve zakoupíte. Pro dámy doporučujeme nepřekonatelný Cuvee Fantomme....

Gotberg - www.gotberg.cz moderní vinařství na vysokém kopci s výhledem na Pálavu a Novomlýnskou vodní plochu. Vinařství není tolik marketingově známe, jako soused s podobným názvem, ale tady upřímně můžeme doporučit ideální poměr kvality a ceny vína. Trochu dál od pensionu, ale výlet si krásně užijete. Lze spojit s obědem v nedaleké restauraci U Kapličky.

Střední odborná škola vinařská Valtice - svisv.cz kolébka vzdělání pro spoustu skvělých okolních vinařů. Krásná a cenově přijatelná vína stojí za ochutnávku, přímo ve Valticích.


Facebook Twitter Blogger Print Google+

(c) 2012—2019. Penzion Na Lednické. Ubytování v apartmánech. Hlohovec, Jižní Morava, Česká republika.