Český
English
Русский
Penzion Na Lednické. Ubytování v apartmánech. Hlohovec, Jižní Morava, Česká republika.
Penzion Na Lednické


Kde dobře vaří

Restaurace U Tlustých restauraceutlustych.cz známa restaurace v Lednici blízko zámku. Výhodou je skvělá kuchyně a obsluha, ceny odpovídají kvalitě. Výhodou je obrovský prosklený dětský koutek – rodiče se mohou v klidu najíst a mít dětí na očích. Asi nevýhodou je přílíš barevná marketingová akce, postavená na účasti restaurace v televizním pořadu "Ano, šéfe" se Zdeňkem Pohlreichech. V letní sezóně doporučujeme rezervaci předem - mají hodně plno.

Na vynikající kávě a zákusku si pochutnáte v kavárně Liechtenstein přímo ve vnitřním nádvoří valtického zámku cs-cz.facebook.com. Ceny jsou velmi příznivé.

PivoRestaurace a vinařství U Kaplíčky www.vinarstviukaplicky.cz na okraji obce Zaječí - nejvyhlášenější restaurace v okolí, nadprůměrné ceny, obrovské porce. Zvlášť příjemné je posezení na velké terase s výhledem na vinohrady. Interiér je tmavší, ve stylu country. Skvělý kuchař, avšak pomalejší obsluha. Malé dětské hřiště na terase restaurace. Návštěvu doporučujeme spojit se zastávkou v blízkém vinařství Gotberg.

V centru Mikulova v hotelu Galant www.galant.cz  je restaurace stejného jména. Je to větší hotelová restaurace, avšak interiér je útulný. Používají výhradně čerstvé suroviny, s důrazem na moravskou a rakouskou kuchyni. Určitě během večeře si nenechte ujít degustaci vín - můžete objednávat po malých skleničkách. Poměr kvality a cen ve vinném lístku je úžasný. Pro děti je na terase restaurace malé hřiště.

Rovněž mikulovská restaurace Templ www.templ.cz hlásí, že vyniká tím nejlepším z kuchyní v historickém regionu bývalé monarchie a je prezentována v souladu s moderními trendy. A toto tvrzení je určitě pravdivé. Menší útulná restaurace se zahrádkou ve dvoře a malým dětským koutkem.

Cafe Fara www.cafefara.cz ve vesnici Kletnice - nejznámější kavárna regiónu. Ideální zastávka cestou přes Pálavu od Mikulova k Pavlovu. Už samotné posezení na terase ve stylu Povence je zážitkem, jídlo je dobré, avšak vede spíše káva a dezerty. Velmi známé a hojně navštěvované místo. Cestou doporučujeme zastávku ve vinařství Tanzberg (odbočit za Mikulovem na polní cestu - je tam směrovka).

V naší obci Hlohovec doporučujeme restauraci Hraniční zámeček www.hranicnizamecek.cz - historická budova s nepřekonatelným výhledem na vodní plochu rybníků. Kvalita pokrmů je kolísavá - od vynikajících po podprůměrné, avšak genius loci místa si určitě vyžaduje zastávku. Obsluha je pozorná. Ke Hraničnímu zámečku se můžete dostat i pěšky - příjemnou procházkou podél rybníku přímo od našeho penzionu (cca 15. minut chůze).


Facebook Twitter Blogger Print Google+

(c) 2012—2019. Penzion Na Lednické. Ubytování v apartmánech. Hlohovec, Jižní Morava, Česká republika.